KARGOM NE ZAMAN YOLA ÇIKAR ?

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 16:00’a kadaraldığımız siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisindehızlı bir şekilde kargo firmasına ulaştırmaktayız. Kargosu aynı gün yapılamayacak siparişleriniz için mesai saatlerimiz içerisinde kullanıcılarımız bilgilendirilmektedir. Tüm siparişler için tmtankaracikmaparca .com  en geç 3 iş günüiçerisinde paketinizi kargo firmasına teslim etmek ya da iptal etmek durumundadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

ÜRÜNLERİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Paketinizin kargoya teslim edilmesinden sonra, standart teslimat süreleri kısa mesafeli gönderiler için en az 1 gün, uzun mesafeli gönderiler için ise, en az 2 güntaşıma süresi kargo firmaları tarafından uygulanmaktadır. Hava şartları yol durumu veya mücbir sebepler dolayısıyla oluşabilecek gecikmeler kargo firması sorumluluğundadır. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRELERİ

Şehir İçi 2 GünŞehir Dışı 5 Gün'dür.

Paketimi Kargodan Alırken Ne Yapmalıyım?

  • Paketinizi teslim almadan önce; paketin kapalı olduğundan ve dış görünüm itibariyle hasarlı olmadığından emin olunuz.
  • Kargonuzu teslim aldığınıza dair imza atmadan önce muhakkak kargo ücretini öğrenin.
  • Tarafınıza ulaştırılan paketlerin hasarlı ya da ambalajı açılmış olması durumunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.
  • Paketinizi teslim aldıktan sonra yanlış yada eksik ürün olup olmadığını kontrol edin.

Bu aşamada yaşamış olduğunuz diğer tüm sorunlarla ilgili arayarak yardım alabilirsiniz.

TESLİM ALDIĞIM PAKETİN İÇERİSİNDEN EKSİK ÜRÜN ÇIKTI NE YAPMALIYIM?

Müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan, mesai saatleri içerisinde bizimle irtibata geçerek, kargo alıcı isminiz ya da sipariş numaranız ile durumunuzu bildirmeniz bizim için yeterlidir. Bu tür durumlar için müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde sorununuza çözüm üretmek mecburiyetindedir.

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 16.00’a kadar tamamlanan siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisindekargo firmasına teslim etmekteyiz. Firmamız prosedürleri gereği Aynı Güniçerisinde siparişiniz kargo firmasına verilmek zorundadır.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO İLE GÖNDERİLECEK?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz   MNG KARGO firmalarıyla gönderilmektedir. Gönderim işlemi müsait olan kargo firması aracılığıyla yapılacaktır.

FARKLI BİR KARGO FİRMASI İLE GÖNDERİM TALEP EDEBİLİR MİYİM?

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firması MNG Kargo'dur. İndirimli Kargo Gönderimi İçin Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketini Seçmekte Fayda Var. Talep Ettiğiniz Diğer Kargo Firmalarıyla da Gönderim Yapılabilir.

 

Paylaş

Online Destek